• 20. Yılımız... devamı
  • Münih Barosu Üyeliği devamı
  • 2016 Yılı İzmir İl ve İlçe Adliyelerinde Bilirkişilik Görevi devamı
  • İnternet Sitemiz Yenilendi ! devamı
  • Av. Emel Nişlioğlu, sicile kayıtlı Arabulucu olarak hizmet vermeye başlamıştır. devamı
  • Ofisimiz yeni adresinde faaliyetine başladı... devamı
  • Yeni Borçlar Kanunu, 10 Yıllık Kiracılar ve Kira Artış Oranları devamı
  • İsviçre Hukukçular Birliği (Schweizerischer Juristenverein) devamı
  • Stuttgart Barosu Üyeliği devamı
  • Almanya'dan Tarihi Karar devamı

Değerler

Güven

NİŞLİOĞLU Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu olarak müvekkillerimizin bize duyduğu güvenin gerektirdiği  titizlikle hareket etmekte, sunduğumuz hizmetlerde  fayda / maliyet dengesini gözetmekteyiz. Karşılaşılan hukuki sorunlara mümkün olan en uygun çözümü sunmak ve  verilecek hizmetin gerektirdiği masraf ve avukatlık ücreti hususlarında  ilk görüşmemizde bilgi vermek temel prensibimizdir. Davalarda ve icra takiplerinde müvekkillerimizce tarafımıza ödenecek vekalet ücreti, o tarihte geçerli olan İzmir Barosu Tavsiye Edilen En Az Ücret Tarifesi baz alınarak belirlenir.

Özen

NİŞLİOĞLU Avukatlık ve Arabulculuk Bürosu,  özenli ve kaliteli hizmet anlayışının gereği olarak tüm çalışmalarında uluslararası standartlarda ve etik kurallara uygun olarak hizmet sunmaya  önem vermektedir. Teknolojik gelişmeler ve yenilikler takip edilerek ofisimizde uygulanmakta, kalite anlayışımız özenli ve müvekkil odaklı hizmet temeline dayanmaktadır. Hizmetlerimiz süresince ziyaretimize gelme imkanı olan müvekkillerimizle belli periyotlarla yüzyüze, yurt dışında ya da şehir dışında bulunan müvekkillerimizle ise diğer iletişim araçları üzerinden görüşülmekte ve hukuki süreç hakkında düzenli bilgi akışı sağlanmaktadır.

Gizlilik

NİŞLİOĞLU Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu , müvekkillerinden edindiği her türlü bilginin avukat-müvekkil ilişkisi kapsamında gizliliğine özen göstereceği hususunda açık bir taahhüt sunmaktadır. Müvekkillerimiz tarafından bize doğrudan ya da herhangi bir iletişim aracı ile gönderilen her türlü bilgi ve belge tarafımızca gizli olarak kabul edilir ve mesleki sorumluluğumuz kapsamında gizli tutulur.

Dürüstlük

Ofisimizde, hukuki gerçeklere ve somut olayın özelliklerine uygun danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Bulunulan hukuki statü güçlü ve zayıf yönleriyle, bütünüyle ele alınarak hukuki süreç hakkında kapsamlı bilgi aktarılmakta, fayda / maliyet dengesi aleyhte olan durumlarda dava yoluna gidilmemesi önerilmektedir. Hukuki süreç başlatılması uygun olan durumlarda ise masraflar ve avukatlık ücreti hakkında ilk görüşme sırasında ayrıntılı bilgi verilmekte, bu husustaki belirsizlikler giderilmektedir. 

Rüşvet & Yolsuzluk Faaliyetlerinde Bulunmama

NİŞLİOĞLU Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu kurucu ve çalışanları, özellikle kamuya bağlı kurum ve kuruluşlar nezdinde olmak üzere hiçbir eylem ve işlemlerinde rüşvet ya da benzeri yolsuzluk içeren faaliyetlerde bulunmaz, bunlara iştirak etmez ve müsamaha göstermez.

Ayrımcılık Yapmama

NİŞLİOĞLU Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu kurucu ve çalışanları hiçbir şekilde ırk, din, köken,yaş, cinsiyet, hastalık,vatandaşlık, askerlik durumu, medeni hal, hamilelik, genetik özellik, fiziki ya da akli özür ya da yasa ile korunan diğer kişisel özellik ya da statü kapsamında hiçbir tür ayrımcılık ve tacizde bulunmaz ve bu tür davranışlara müsamaha göstermez.

NİŞLİOĞLU Avukatlık . Rechtsanwälte © 2024 Her Hakkı Saklıdır
Doç. Dr. Bahriye Üçok Bulvarı No:8 Daire:2 Karşıyaka , 35600 İzmir
Tel & Faks: +90 (232) 368 85 25 – 368 54 84
E-Posta: [email protected]
Yasal Uyarı