• 20. Yılımız... devamı
  • Münih Barosu Üyeliği devamı
  • 2016 Yılı İzmir İl ve İlçe Adliyelerinde Bilirkişilik Görevi devamı
  • İnternet Sitemiz Yenilendi ! devamı
  • Av. Emel Nişlioğlu, sicile kayıtlı Arabulucu olarak hizmet vermeye başlamıştır. devamı
  • Ofisimiz yeni adresinde faaliyetine başladı... devamı
  • Yeni Borçlar Kanunu, 10 Yıllık Kiracılar ve Kira Artış Oranları devamı
  • İsviçre Hukukçular Birliği (Schweizerischer Juristenverein) devamı
  • Stuttgart Barosu Üyeliği devamı
  • Almanya'dan Tarihi Karar devamı

Hedefler

NİŞLİOĞLU Avukatlık & Arabuluculuk Bürosu, kurulduğu günden bu yana uluslararası standartlara ve etik değerlere uygun dürüst ve  nitelikli  bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Müvekkil odaklı, butik danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunan ofisimiz müvekkilleriyle karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı amaçlamaktadır.
 

Misyonumuz 

NİŞLİOĞLU Avukatlık  &  Arabuluculuk Bürosu; 

-Güçlü ve zayıf yanların, somut olayın özelliğine ve hukuki gerçeklere uygun şekilde öğrenilebilmesini ,
-Mevcut hukuki olanakların anlatılması yoluyla farkındalık yaratılarak hak kayıplarının önüne geçilebilmesini,
-Uygun durumlarda mahkeme dışında dostane çözüm yollarıyla da anlaşmazlıkların giderilebilmesini,
-Mahkeme sürecinde fayda/maliyet yönünden en uygun dava yolunun belirlenmesini ve
-Türk Hukuku ve Uluslararası Hukuk alanlarında hukuki hizmetlerin yurt içinde ve yurt dışında, Alman dilinde sunulabilmesini amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Etik değerlere ve uluslararası standartlara uygun hizmet anlayışını sürdürerek özenli ve müvekkil odaklı çözümler üretmesiyle bilinen, ulusal ve uluslararası alanda  örnek, güvenilir ve saygın hukuk büroları arasında yer almaktır.

Müvekkil Odaklı Butik Hizmet

18 yılı aşkın deneyimimizle, müvekkillerimizin duygu , düşünce , istek ve değerlerini  belirleyerek ve hukuki uyuşmazlıklara ilişkin çözümleri saptarken bunlara öncelik vermekteyiz. Her müvekkilin bulunduğu hukuki statü ve buna ilişkin beklentisi kendisine özeldir ve hukuki süreç belirlenirken standart bir yaklaşım yerine bu farkındalıkla hareket edilerek kişiye özel çözümler üretilmelidir. NİŞLİOĞLU Avukatlık & Arabuluculuk Bürosu olarak yıllar içinde edindiğimiz deneyimleri, güncel hukuki bilgilerle harmanlayarak müvekkillerimize özel, özgün çözümler üretmekteyiz.

Önleyici Hukuk & Arabuluculuk & Davalar

NİŞLİOĞLU Avukatlık & Arabuluculuk Bürosu , hukuki ilişkilerdeki çatışmanın bir uyuşmazlık haline gelmeden giderilmesi şeklinde tanımlanabilecek önleyici hukuk kurallarına ve özellikle dostane bir çözüm yolu olan arabuluculuk kurumuna önem vermekte, dava sürecini gerektiren durumlarda ise, müvekkillerine hak ve beklentileri doğrultusunda en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Önleyici Hukuk

Hukuki konularda yazılı veya sözlü danışmanlık, sözleşme hazırlanması, mevcut sözleşmelerin incelenmesi ve uygulanmasının sağlanması, güncel mevzuat hakkında bilgilendirme, üçüncü kişilerle yapılan müzakerelere katılma gibi sorun önleyici hukuk hizmetleri sunmak önceliklerimiz arasındadır.

Arabuluculuk

Uygun olan hukuki uyuşmazlıklarda ofisimiz aracılığıyla verilen ve dostane bir çözüm yolu olan arabuluculuk hizmetiyle tarafların hem uzun dava süreçlerine ve mahkeme masraflarına katlanmaları engellenmekte, hem de birbirleriyle  ilişkilerini gelecekte de sürdürebilmelerine fırsat verilmektedir.

Davalar

NİŞLİOĞLU Avukatlık, çatışmanın uyuşmazlık haline gelmemesine ya da mevcut uyuşmazlığın dostane çözüm yollarıyla çözülmesine öncelik vermekle birliktedava sürecini gerekli kılan durumlarda da, mahkemeler ve diğer resmi merciler önünde müvekkillerini hak ve beklentileri doğrultusunda temsil ederek kendilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

NİŞLİOĞLU Avukatlık . Rechtsanwälte © 2024 Her Hakkı Saklıdır
Doç. Dr. Bahriye Üçok Bulvarı No:8 Daire:2 Karşıyaka , 35600 İzmir
Tel & Faks: +90 (232) 368 85 25 – 368 54 84
E-Posta: [email protected]
Yasal Uyarı